לעמוד הראשי

 

השפעת בהומאופתיה

מאת : אדית דניאל

 

השפעת בהומאופתיה

השפעת כמו כול סימפטום פיזי אחר מראה על היחלשות של מערכת החיסון של הנפש והגוף, מערכת חיסון חלשה פתוחה יותר לקליטת ואו נתינת אטמוספרה מתאימה למחלות להתפתחות בתוכה, השפעת הנה תופעה שמראה להומאופת שקיימת מצוקה עמוקה יותר באדם לא פתורה מצוקה כלכלית, או זוגית, או משפחתית, או לימודית, או תעסוקתית,

שיפור בשפעת

השיפור בשפעת ובסימפטומים יכול להתרחש תוך יום ובהמשך ללקיחת הרמדי לאורך הימים יראה שיפור בחום כאבי גוף נזלת שמראים על התחזקות מערכת החיסון ועל יכולת להתמודד עם המשבר הריגשי. משך המחלה מתקצר בגלל שהאדם יוצא מהמצוקה שגרמה לשפעת לפרוץ. ההומאופתיה איננה מורכבת מחומרים כימיים ואיננה תרופה ולכן אין תופעות לוואי נלוות כמו בתרופות.

התייחסות אינדיווידואלית לאדם שלוקה בשפעת

אנשים רבים מגיעים אלי במצבי שפעת שונים, המחלה תוקפת אמנם בעיקר בחורף תינוקות, ילדים ומבוגרים אך לא רק. כל אדם שמגיע אם שפעת זוכה להתייחסות אינדיווידואלית למכלול בעיותיו שגרמו למחלה להתפרץ. ההומאופתיה היא בעצם החיסון הטבעי של הטבע בפני שפעות חוזרות. ממומלץ לאמץ אותה כתהליך מניעה עוד לפני החורף הקרב, לאלו שרגישים לעונות מעבר ולעונה הקרה, מומלץ להתחיל בתהליך מניעה בקיץ. וכך לחזק את מערכת החיסון ולמנוע אפשרות של התפרצות השפעת החוזרת בחורף.

 

אדית דניאל

הומאופתית קלאסית מוסמכת RCHom 

התפרסמה בכל מוספי העיתונים וכן בטלוויזה בתוכניות אודטה דנין, אושרת קוטלר, מייק הולר, על טיבעי ועוד

לפרטים נוספים

טלפון: 03-5165923

בקרו האתר:   www.metaplim.co.il/dita

 

כל הזכויות שמורות לאדית דניאל

 

   
     

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד