לעמוד הראשי

 

הקטר - ירחון לענייני תרבות ואומנות, בריאות וטבע

ניצה לוין אמנית/ציירת, מנחה בסדנאות לאמנות ומדיטציה-טאו (מדטאו). מלמדת פיסול קרמי, רישום וציור, ויטראז' ועבודות יצירה בחומרים שונים.

עוסקת בטאו, בקונדוליני רייקי ובמרכבה-התמרה

יוצרת ועורכת את ירחון הקטר

שאיפתי – יצירת עולם טוב יותר, עולם של אהבה בריאות ושלום.

ירחון זה הוא תרומתי הצנועה לבניית עולם כזה, עולם שנעים לחיות בו, שיש בו סביבה בריאה ושמחת יצירה .

כל מי שנענה לכלל הזה, מוזמן להיכנס אל הקטר ולהעמיס על הקרונות מפרי יצירתו. "הקטר" עומד נכון להסיעו למחוז חפצו והיא – הבאת שמחה ואושר לעולם, הבלטת הטוב והיפה שבו. לשם כך, לדוגמה, מותקנים בירחון "קרנות", כגון הגלריה או "צבעי מולדת", המציגים את עבודותיהם ויצירותיהם של קוראים שונים. כן הותקנו קרונות, כגון "קרון מסע" המיועדים לתצלומים המביאים את נופי הארץ וניחוח הטבע אל הקוראים, או מראות מרהיבים אחרים ממסעותיהם של קוראים בחו"ל. המטרה היא להביא לאנשים, גם לאלה שאינם יוצאים מביתם, את הצד היפה בעולמנו .

הירחון הזה מבקש להיות פסק זמן של רוגע והנאה –יציאה זמנית מן הטירוף של חיינו , מן הריצה היומיומית אחר הפרנסה והממון, מן החדשות הקשות שהן מנת חלקנו יום יום. זהו ירחון ללא חדשות וללא פוליטיקה.

כאמור, כל מי שרוצה בכך, יכול לבחור לעצמו קרון באחד התחומים שעוסק בהם ירחון הקטר (כגון אמנות, בריאות ועוד) וליצור לעצמו ולסובבים אותו, עולם יפה יותר. התחומים הם רבים ונוגעים גם בנושאים חשובים בחיינו שעם הזמן ועם הציניות שטיפחנו כבר החלו להישכח מלב, כגון אהבת הארץ, השורשים שלנו, מהותנו .

לכן יש קצת רקע על יהודים בגולה , על ימיה הראשונים של מדינתנו האהובה – כאמור, תזכורת למי ששכחו למה קמה וקיימת מדינת ישראל.

אם כל אחד מאיתנו יתרום מעט מן היכולות שלו ליצירת עולם טוב יותר יהיה לבסוף לנו, לילדנו ולנכדנו עולם נפלא שכיף לחיות בו.

 

ירחון "הקטר" הינו אתר חינם שאינו גובה דמי שימוש והנותן פתח לאפשרויות ביטוי ללא תשלום .
שירותי האתר כרוכים בהוצאות רבות מקצת ממימון פעילות האתר מבוסס על שירותי ערך מוסף לגולשים ,כמו מכירת ציורים מקוריים או דברי מפרסמים.

כל זאת,
באמצעות הדיוור-באימייל.

לעמוד הראשי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272