לעמוד הראשי
 

השפע האלוהי והכסף-

תקשור: לחצו כאן

העם והמדינה

תיקשור ומדיטציה/שוש דונאיה

 

 אינפורמציה על מצב הכדור ובמיוחד מצב העם והמדינה בישראל.

 

פנימיות הנשמות המחברות את העם הזה ליחידה אחת מאפשרת זרימה אנרגטית בין כל חלקי העם. העם הוא כמו גוף שכל חלק בתוכו משפיע על חלק אחר.

 

הזרימה האנרגטית הנכונה בין כל החלקים בעם מאפשרת יצירת איזון וגורמת לפריקת מתחים בקצוות הלא מאוזנים ומאפשרת להם להתחבר למהות הפנימית של העם. כך שהמתח בתוכם לא ישפיע על הזרימה האנרטית הכללית.

 

ישנם מצבים בהם חלקים אלה מושכים את העם לקצוות וגורמים לו להיות לא מאוזן וחסר אנרגיה. קצוות אלה יוצרים מתח רב דרך אמצעי התקשורת ומפעילים פחד כאמצעי להשגת כוח.

 

שלמות העם אינה תלויה בשלמות הארץ. היא תלויה באיכות האנרגטית שזורמת בין העם והמדינה עצמה. השלמות הפיזית והרוחנית של העם תלויה בכוחות הרוחניים המודעים בתוכה.

 

המצב האנרגטי של העם כרגע

ישנם זרמים רבים בתוכו שמושכים לכיוונים שונים ויוצרים מתח רב בין כל החלקים. המתח הזה מתבטא בצורות של פחד, של חרדה מפני העתיד, כעס רב על המנהיגים. הרבה כעס משודר לתוך האדמה עצמה.

 

חלק מהעם מגיב באדישות ובאפטיות מוחלטת לגורלו חי את הרגע מתוך פחד, מתוך חוסר אמון ואמונה.

 

כל המצבים האלה יוצרים נקודות שליטה לכוחות לא מאוזנים בעם שמושכים את המושכות או ימינה או שמאלה מתוך רגשות של פחד. שני הצדדים הם לא מאוזנים. שניהם פועלים מרמת הפחד.

 

האחד פחד מהשלום ותוצאותיו והשני פחד מהמלחמה. בשניהם פועל הפחד מפני האויב וכאשר אנו מפחדים מהאויב אנחנו נעשים דומים לו. אנחנו פועלים לפי עקרונותיו. אין אנו נשמעים לעקרונות הפנימיים שלנו שמנחים אותנו.

עם הוא מסה ענקית של ישויות. צבר של ישויות שיש להם קארמה משותפת. וכמו שכל אדם יוצר לעצמו את הקארמה ופועל לקראת סגירת הקארמה שלו כך גם העם מתפקד ומתקדם עם כל החלקים שלו לקראת מצב של סגירת הקארמה.

 

הקארמה היא מטרה רוחנית. כאשר יש קארמה (פגישה בין אנשים שנקבעה ע"י הישויות למטרת למידה משותפת.) הקארמה מסתיימת בינהם כאשר שני האנשים מגיעים לאהבה רוחנית ביניהם.

 

כך גם העם כמו כל חלקיו פועל לקראת סגירת הקארמה שלו עם עמי העולם. כשהמטרה הסופית היא להגיע למדרגת הרוחניות הגבוהה של אהבה רוחנית.

 

הקארמה של העם תלויה בקארמה של הפרטים שבו. כל אדם רוחני שעובד על עצמו ויוצר בתוכו שינויים לקראת מצב של מודעות גבוהה ואהבה רוחנית מקרב את החיבור של העם למטרה הרוחנית שלו.

 

לגבי האדמה, השטחים של הארץ, כמות החומר אינה חשובה. למה הדבר דומה? לאדם שהוא שמן מאוד או רזה מאוד,מה שחשוב הוא הקשר שלו לעצמו ההתייחסות לגופו והאהבה אליו בדיוק במצב שהוא נמצא כך גם הארץ.

 

 הארץ היא החלק הפיסי של העם התיקשורת האוהבת בין העם לארץ היא החשובה! ההתעלות מעל רגשות של פחד, כעס ושנאה היא החשובה לא הכמות, האיכות.

 

המדיטציה שנקבל היום היא מדיטציה של אהבה. אהבה לעצמנו לעם ולמדינה.

 

אהבה לעצמנו לכל החלקים שלנו ביחד כי רק השלמות של הפיסי והרוחני יוצרת בתוכנו, אהבה יוצרת בתוכנו זרימה.

 

כך גם האהבה לעם ולארץ - לכל החלקים שלו, גם הפחות מוארים וגם המוארים יותר. גם אלה שרואים את האור וגם אלה שנמצאים בחושך בפחד.

 

האהבה תזרום לכל החלקים ותאיר אותם. תגרום לכל העם, כשלמות אחת פיסית ורוחנית, לעלות מבחינה אנרגטית וליצור בתוכה בחירות חדשות מתוך מצב של הארה ושל האהבה. לבחור לא בפחד של הימין ולא בפחד של השמאל, אלא באהבה במרכז - בישראל. לאפשר למנהיגים להיות מספיק גבוהים ברוחניותם על מנת שיוכלו להחליט את ההחלטות שלהם מתוך בחירה חופשית ואמון בעצמם באלוהים ובעם המוביל אותם.

 

 

מדיטציה :

הרפיה .לספור מ 10-1. לדמיין ים המלח. שקט הרמוניה. זריחה על פני הים. לספוג את האנרגיה הזו. של הרחם של המדינה.

 

לדמיין יהלום ענקי של אור יורד לתוך הים. יהלום משנה את צבעו מצבע כחלחל - לבן לצבע ורוד. וגלי האור שלו מתפשטים על פני המים וזורמים בתוכם. לראות את המים הכבדים השקטים. איך מתחילה החיות לזרום בתוכם. הזרימה היא איטית ונעימה. גלים קטנים מרצדים.

 

המים ממשיכים להקרין את העומק שבתוכם אך נוצר בהם שינוי ויברציוני. שינוי אנרגטי. ממים שמכילים מלחים, מינרלים רבים שאינם מאפשרים חיים בתוכם, הם הופכים למים מינרלים – מים שיש בהם אור וחיים. הם כוללים בתוכם את כל המרכיבים שלהם אך אין בהם מוות יש בהם חיים.

 

ראו את עצמכם נכנסים למים האלה, לחוש אותם לגעת בהם.

 

אפשר להכנס עם הראש בתוך המים, עיניים פקוחות ולראות דרך המים ומצד שני להרגיש את הציפה או התחושה של הקלות.

 

לספוג את האהבה שזורמת דרך היהלום דרך המים. לספוג דרך העור, השרירים ,העצמות האיברים.

 

להרגיש את ההרפיה העמוקה והנעימה , את האהבה, להרגיש אוהבים, את עצמכם את הים את, השמיים את החול.

 

ואחר כך לראות את היהלום ששולח קרני אור אל כל החלקים של העם. לראות את המפה בעיניים. להזרים את האור והאהבה לתוך האדמה לנגב, לשומרון,לשרון,לגליל. לתוך המינרלים שלה לתוך מי התהום שלה. לאהוב את הגוף לראות את האנשים עליה, סופגים את האור הזה את המנהיגים. ולשלוח להם אהבה לשדר להם שדר של אהבה.

 

שושנה דונאיה, הילרית ,מתקשרת, מדריכה, מאסטר רייקי, קרונה וסייקם.

פתחה תהליכי טיפול וריפוי אנרגטיים רבי השפעה על המציאות :

חיבור לנשמה חיבור לזוגיות וחיבור לבורא ולשפע.

 

לפרטים נוספים: טל. 09-7687422

 

אתרים: www.metaplim.co.il/harmony

 

 www.ima-adama.co.il/home/harmony

 

 

 
     

 

     

 

     

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות ולתצלומים והם  על אחריות המפרסם בלבד