לעמוד הראשי
 

העם והמדינה - 

תיקשור ומדיטציה: לחצו כאן

 

השפע האלוהי והכסף/ תקשור

שושנה דונאיה. 29.4.06

 

ההרמוניה העל יקומית, הברכות האלוהיות העליונות , הלב האלוהי הקדום, השפע האלוהי הקדום, אם האימהות מברכים אתכם.המלאך מיכאל.

 

השפע האלוהי הקדום מבקש להדריככם בנושא הכסף.

 

כסף הוא אנרגיה שמשמעותה פריון והפריה. שתיהן ברכות אלוהיות שמתגשמות בפיזי בצורה של רעיון, יצירה והגשמה. השפע האלוהי כשהוא זורם ממקורות האינסוף דרך כל הייקומים משנה את התדר שלו במרכיבים כאלמנטים תת מודעים המשתנים דרך ההגשמה לאלמנטים ברמה הפיזית.

 

הכסף הוא אחד האלמנטים שנוצרו מתוך זרימה זו. מטרת הכסף הייתה ליצור אמצעי חליפי, זמין לאנרגיות מתחלפות. יכולת לתת משהו שווה ערך למשהו אחר.

 

הדרך האלוהית היא דרך של הרמוניה. איזון אנרגטי בין הפיזי והרוחני. הרעיון וההגשמה חייבים להיות באיזון.

 

 הרעיון היה אמצעי זמין ונוח לשימוש. ההגשמה יצרה מניפולציות של שימוש בדרך בלתי אמצעית, לא מאוזנת.

 

 דרך האלמנט של הכסף נוצרו פחדים שמקורם ברצון לשלוט. השליטה והמניפולציות שנעשו בכסף הביאו לדיסהרמוניה בתוך העולם הפיזי.

 

מטרת המסר הזה היא לשנות תדפיסי עבר בנושא הכסף, לשמש אמצעי בעל יכולת יצירת הרמוניה. הכסף מטרתו איזון. שחרור הכסף מהדפוסים הקיימים תביא יכולת גבוהה של האנושות ליצור איזון.

 

לדמיין את עצמכם יושבים מול מחשב – על צג המחשב מופיעה המלה כסף. המלה כסף קשורה לכל מיני קוביות שכל אחת מהן היא אופציה לשימוש בכסף בעולם הפיזי. למשל כסף –תחליף למזון, תחליף לביגוד, תחליף לדיור, תחליף רוחני, תחליף אינפורמטיבי , תחליף אנרגטי, תחליף הרמוניה, תחליף אדמה, תחליף כוח, תחליף אלוהות.

 

ראו את הקוביה הזו ששמה כסף קשורה לכל התבניות האלה, כמו חוטים אנרגטיים ביניהם.

 

מלאו את כל התבניות , את כל המסך באור זהב אלוהי , ראו ספירלה אדומה יוצאת מהמלה כסף לכיוון של כל אחת מהתבניות בדרך אוספת לתוכה את כל השינויים שנוצרו מאז היווצרות המושג כסף, דרך ההגשמה שלו בצורה המסוימת.

 

הספירלה האדומה מסתובבת בצורה אנכית כלפי מעלה , נגד כיוון השעון ואוספת מתוך התבנית והדרך אליה את כל האמונות והעיוותים שנוצרו בדרך ההגשמה של הכסף . הספירלה מתהפכת , לכיוון סיבוב השעון, משתחררת לתוך יצירה חדשה אחרת הרמונית שהיא תדר מאוזן של הנושא בו התגשמה.

 

התבנית משתנה ומתמלאה באור האלוהי בדרך של שהאור והחושך בתוכה מתמזגים והופכים להיות אחד.

 

שתי הספירלות מתמזגות כמו מבנה הד.נ.א. לשלמות אחת.

 

כך אתם עוברים מתבנית לתבנית עד אשר כל האמצעים לשימוש בכסף הופכים להיות מאוזנים. נפתחת כעת דלת חדשה – דרכה יוצאת הקוביה עם המלה כסף למרחב חדש נקי ומאוזן. שימוש בכסף למחקר וריפוי של מחלות, יצירת מקורות הכנסה למיליוני אנשים בעולם, מזון זמין לכל אדם, חינוך ותרבות לכל מקום בעולם, ריפוי של מוקדי פשע, שינוי פיזי ברמות הדיור של בני אדם, הכשרת עובדים ומטפלים בכל הרמות להביא איזון והרמוניה בכל אזורי הכדור ועוד.

 

השימוש בכסף ברמה הפיזית יוצר מרחב חדש של יצירה.

 

העבודה כאן על המחשב – היא עבודה שנעשית ברמה של התת מודע הקולקטיבי. לראות את התבניות החדשות מתחלפות ביניהן באופן הרמוני ומתמזגות לאחת. משתנים הגוונים הפנימיים שלהן , משתנה האופן שבו האנרגיה זורמת בתוכן , משתנים האלמנטים הפיזיים דרכם מתבטא הכסף בנושאי אלה.

 

משתנים החומרים מהם עשויות הבריאות החדשות.

 

עבודה על נושא הכסף ברמה הטלפתית התת מודעת יוצרת שינויים באטמוספירה של החיבורים הפנימיים של התת מודע הקולקטיבי ומאפשרת דרך חדשה יצירתית של הרמוניה ואיזון. השינוי הקולקטיבי יוצר שינויים בעולמכם האישי. הכסף הופך להיות אמצעי לאיכות חיים במקום אמצעי הישרדותי בלבד.

 

בריאת העולם נעשתה מקוצו של י'. ביראו ילדי היקרים את עולמכם מחדש . מיצירת האלמנט האלוהי בתוך המבנה האנרגטי החשוב הזה ששינה את עולמכם הפיזי במדרגת הרוח שבו. המטרה היא להביא את הכסף להרמוניה אלוהית חדשה בדרך השימוש בו. מטרת השיבושים בשימוש בכסף הייתה להביא אתכם לתובנות בקשר לדרכים שבהן ניתן לקחת נושא אנרגטי כה חשוב ולהפכו לכל הכיוונים הרצויים. היום אתם נמצאים במדרגת רוח חדה שבה אתם משלבים בתוככם ומאחדים בתוככם את היכולת לאחד את האור והחושך לאחד. ליצור את האיזון ההרמוני.

 

הגיע הזמן לאיזון הרמוני זה.

 

עליכם לשלב בתוככם את היכולת הזו כחלק אינטגרלי מלא. דרך האיזון בנושא כסף תשתנה תפיסת עולמכם בנושאים רבים. תפתח דלת חדשה גדולה של יצירה. תשתנה הדרך בה תבטאו יצירה זו. המזון הרוחני שלכם יקבל ממד חדש. בזמן העבודה על המחשב העילי שלכם ושינוי התדרים בו הסכימו לפתוח את שקרת המין שלכם להכיל את היצירה החדשה ודרכה לשדר את המסר החדש לתוך היקום שלכם. פתחו את שקרת המין והכניסו לתוכה את התבנית החדשה. שינוי התבנית הפנימית האישית שלכם יוצרת שינויים, מתחילה להדהד סביבכם לתוך היקום שלכם, תפתח בתוך הרחם אלוהית דרך חדשה של התנהלות.

 

המדיטציה הזו מומלצת בשבוע הזה כדרך של בריאה חדשה. חשוב לעשותה לפחות 3-4 פעמים במשך השבוע לפני השינה כדי ליצור זאת. האנרגיה שזורמת עכשיו היא אנרגיה שמאפשרת לכם להיפתח לתבנית החדשה וליצור אותה. השינוי האנרגטי בנושא הכסף יצור כמו מעגלים שנפתחים לתוך האינסוף, וגם בתוך מעגלי האדמה הפנימיים שפירושם התגשמות בחומר. הרבה אהבה והגשמה רעיונית, אנרגטית, מתפיזית בחיבור הרוחני, הרמוני, יצירתי עם העולם הפיזי האנושי. שלבו נפשכם בכפי ילדי היקרים ואקחכם למקום מבטחים. המון אהבה, המלאך מיכאל, השפע האלוהי, ההרמוניה העל יקומית החדשה, הנשמה שלכם. הבורא העליון הקדום.

 

שושנה דונאיה, הילרית ,מתקשרת, מדריכה, מאסטר רייקי, קרונה וסייקם.

פתחה תהליכי טיפול וריפוי אנרגטיים רבי השפעה על המציאות :

חיבור לנשמה חיבור לזוגיות וחיבור לבורא ולשפע.

 

לפרטים נוספים: טל. 09-7687422

 

אתרים: www.metaplim.co.il/harmony

 

 www.ima-adama.co.il/home/harmony

 

 

 
     

 

     

 

     

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות ולתצלומים והם  על אחריות המפרסם בלבד