לעמוד הראשי
 

השפע האלוהי והכסף-

תקשור: לחצו כאן

העם והמדינה - 

תיקשור ומדיטציה: לחצו כאן

תהליך החיבור לנשמה – מאמר ותיקשור /שושנה דונאיה

 

החיבור לנשמה הוא פתיחת הדלת לאור האלוהי הישיר.

הנשמה היא המבנה השלם. המטרה היום היא להיות כלי ראשי לנשמה.

 

בתקופות הראשונות כבני אדם, תקופת אטלנטיס ולמוריה, בני האדם הכילו אנרגיה גדולה מאוד, הם היו בעלי יכולות אדירות. היכולות ליצור, לשנות, להשפיע על העולם והיקום היו עצומות.

 

השימוש השלילי שנעשה ביכולות אלו בתקופת אטלנטיס , הביאה בסופו של דבר לשקיעת היבשת הזאת ולהיעלמותה. אנשי האור ששמרו על החיבור שלהם לבורא, עזבו את אטלנטיס עוד לפני ששקעה. הם ידעו שסופה יגיע.

 

הם התפזרו בחלקים שונים של הכדור – המאיה, מצרים ומסופוטמיה היו המרכזים שאליהם הגיעו אנשי האור, ושם הם שמרו על הידע המופלא שהיה נחלתם.

 

בתהליך הזה החל למעשה גם תהליך הגלגולים והקארמה. מטרת הגלגולים הייתה להביא לתיקון העוול שנעשה באותה תקופה ולאחריה.

 

עם הגלגולים התרבו בני האדם והצטמצמה היכולת שלהם להכיל את אור הנשמה - " הלך ופחת הדור".

 

האור המחבר אותנו אל העצמי האלוהי או אל הנשמה שלנו הצטמצם במשך עידנים אצל אנשים רבים לחוט דק, והפיק בקושי אנרגיית חיים כדי לשמוח בחיים.

 

היום אנו נמצאים בעידן חדש, ובו אנו מאפשרים לעצמנו לחזור ולחוות שוב את יכולותינו הקדומות, ולהיות שוב כלי ראשי לנשמה.

 

החיבור לנשמה – תהליך מדהים שהתקבל בתיקשור, הוא תהליך שעוזר לנו להתחבר לחלקי הנשמה שאיבדנו במשך החיים ובגלגולים קודמים בסיטואציות של טראומות, פגיעות פיזיות, פחד גדול מאוד, בהלה, או כעס. על רגעים כאלה שאדם חווה נאמר : "נשמתו פרחה מרוב פחד", כלומר חלק מהנשמה התנתק.

 

איבוד חלקי הנשמה גורם לאיבוד שמחת החיים בתוכנו, אנו מאבדים את האמון בעצמנו וביכולתנו, קשה לנו ליישם את מה שאנחנו יודעים בתוכנו שאנו יכולים.

 

תהליך החיבור לנשמה מטרתו להביא את האדם לחיבור מלא לנשמה ולהחזיר אליו את היכולות שלו מחדש.

 

בטיפולים - הפעולה שנעשית היא פעולה של תיקון החוויות המנתקות וניקוי של החוויות הקודמות והדומות בגלגולים על ידי עבודה אנרגטית הנעשית באמצעות המלאך מיכאל. הניקוי נעשה במבנה השלם של האדם. כלומר גם חוויות דומות של הגלגולים שלו, הוריו, המשלימים/ות שלו, במימדים השונים ובעולמות המקבילים מתנקות .

 

הטראומות, הכאב והעיוותים מתבטאים כמסה פיזית ואנרגטית בתוך הגוף והנפש. המסה הזאת אינה מאפשרת לאור הנשמה להיות בתוך הגוף באופן מלא.

 

ניקוי המסה חשמלית-פיזית, אנרגטית הזאת מתוכנו מאפשר לנו לקבל כמויות גדולות יותר של אור הבורא ושל הנשמה, העצמי האלוהי.

 

בתהליך חיבור לנשמה נעשה ריפוי המבנה השלם והמושלם של נשמת העל הרב ממדית שלנו. הצ'קרות פתוחות ומאוזנות, והן הופכות להיות עמוד זוהר העולה בצמוד לעמוד השדרה, מעלה דרך צ'קרת הכתר, והמחבר אותנו לעצמי הגבוה האלוהי.

 

זהו חלק מתהליך שינוי מואץ הנמצא כעת בעיצומו. אמונות וגבולות ישנים מתמוטטים ונעלמים ואנו יוצרים חדשים.

 

זוהי התהוות חדשה שבה אנו לוקחים אתנו את כל הניסיון האנושי בכל תא ותא בגופנו, כל הניסיון שצברנו בכל הגלגולים. התקופה הזו היא תקופה של פסק זמן, שבה הנשמה מגיעה אל מנוחתה.

 

השינוי העיקרי מתבטא בצורת ההתייחסות שלנו למערכות יחסים. תרגום מחדש של רגשותינו, מחשבותינו, תחושותינו ורצוננו, ראייה של המצבים מתוך זווית ראייה חדשה.

 

העבודה העיקרית שלנו היא עבודה על התעלות.

 

הזיהוי וההכרה ברגשותינו מעלים אותנו אל דרגות עילאיות, יוצרים כוח המחבר אותנו אל היכולות האינסופיות שלנו. הדפוסים הישנים והתגובות הישנות שלנו אינן מתאימות לנו יותר.

 

בטיפול חיבור לנשמה:

תהליך הריפוי :

 

 1. הטיפול נעשה בעזרת הילינג מיוחד - עם אנרגיית הריפוי הבראשיתית החדשה, בעזרת תיקשור עם המלאך מיכאל - המטפל בודק באילו גילאים בגלגול הזה היו לאדם פציעות ברוח, שהן אותם רגעים שהוא חווה את ההתנתקות ואיבד חלקי נשמה .

 

 2. בתהליך אנרגטי מיוחד בעזרת המלאך מיכאל ואנרגיית הריפוי של הבריאה החדשה, נעשה שחרור של התת מודע מכל הפציעות הקודמות והדומות שהוא חווה בגלגולים ובמבנה השלם שלו.

 

 3. המטופל, בהדרכת המטפל, רואה את החוויה שגרמה לו להתנתק, מקבל תובנות ומשנה את החוויה. את החוויה המתוקנת, המטופל מטמיע לתוך מרכזי הכוח שלו .

 

 4. התחושה של האדם לגבי החוויה לאחר הטיפול כאילו הזיכרון והכאב נעלמו. זה מפסיק להפעיל אותו.

 

 תהליך החיבור הוא חלק מתהליך מדהים שעברתי אותו בעצמי, בזמן שהייתי כבר הילרית ומתקשרת. לאחר שנחשפתי לתהליך הביואורגונומי, הרגשתי את המלאך מיכאל ובדרך הריפוי המשולב של ההילינג והביואורגונומי התחלתי לקבל את התהליך הזה. לתדהמתי הרבה גיליתי גם שאנשים נוספים קיבלו זאת בדרך דומה.

 

היום אני לאחר 7 שנים של עבודה אינטנסיבית על הנושא, עם מספר רב מאוד של אנשים שעברו את החיבור וחוו שינוי גדול מאוד בחייהם.

 

שושנה דונאיה

הילרית, מתקשרת, מאסטר לרייקי, קרונה וסייקם - מטפלת בחיבור לנשמה, עבודה על הגוף הרגשי, ניקוי טראומות בגלגולים, חיבור לזוגיות – בעזרת המלאך רפאל והמלאך מיכאל, חיבור לבורא- קוד הנשמה.

מדריכה קורסים בנושאי הרמוניה, תיקשור, הילינג- תהליך מדהים של לימוד החיבור לנשמה, וחיבור לזוגיות.

 

 לפרטים נוספים

 

טל': 09-7687422

 

אתרים: www.metaplim.co.il/harmony

 

 www.ima-adama.co.il/home/harmony

 

 

 
     

 

     

 

     

שים לב : המידע הנחשף באתר אינטרנט זה אינו מהווה תחליף מכל סוג שהוא לייעוץ ולטיפול רפואי

 כל הזכויות שמורות למערכת "הקטר" 2005  
ניצה לוין  טלפקס : 03-9364272

המערכת אינה אחראית לתוכן המודעות הכתבות והתצלומים והם על אחריות המפרסם בלבד